Ładowanie Strony... proszę czekać!zamknij
 
Forum SM - forum polskich spółdzielców mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych Strona Główna

 ZJAZD GWIAZDZISTY W GRODZISKU MAZ. 29.04.2006 r. godz. 11.00

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kzlis
GośćPostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:35:26    Temat postu: ZJAZD GWIAZDZISTY W GRODZISKU MAZ. 29.04.2006 r. godz. 11.00 Odpowiedz z cytatem

Z A P R O S Z E N I E

OGÓLNOPOLSKI ZJAZD GWIAŹDZISTY
29 KWIECIEŃ /SOBOTA / 2006 r. GODZ. 12.00
GRODZISK MAZOWIECKI
- DOŚĆ KORUPCJI – PRECZ Z UKŁADAMI-
SPÓŁDZIELCY MIESZKANIOWI CHCĄ MIESZKAĆ I ŻYĆ
W UCZCIWEJ I PRAWEJ POLSCE.
---------------------------------------------------------------------------
JEŚLI MASZ DOSYĆ LOKALNYCH UKŁADÓW, KTÓRE POWODUJĄ , ŻE O ZLECENIU, O PRACY, O OPIECE , O ZDROWIU, O WOLNYM SŁOWIE itp. MOŻNA ZAPOMNIEĆ, ALBO TEŻ STRACIĆ ZDROWIE , TO NIE ZASTANAWIAJ SIĘ I PRZYJEDŹ W SOBOTĘ
29 KWIETNIA BR. OGODZ. 11.00 DO GRODZISKA MAZOWIECKIEGO. TUTAJ NA PLACU WOLNOŚCI ROZPOCZNIEMY MANIFESTACJĘ PROTESTACYJNĄ.
O GODZ. 11.00
ZOSTAWIAMY SAMOCHODY NA PARKINGACH PRZY ul. KILIŃSKIEGO oraz SPÓŁDZIELCÓW. NASTĘPNIE UDAJEMY SIĘ W MIEJSCE ZBIÓRKI POD BIUROWIEC ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ ul. SIENKIEWICZA 45
GODZ. 11.45
UDAJEMY SIĘ W MIEJSCE ZGROMADZENIA
MANIFESTANTÓW NA PLAC WOLNOŚCI

GODZ. 12.00
ROZPOCZĘCIE WIECU PROTESTACYJNEGO
WYSTĄPIENIA DZIAŁACZY KZLiS ORAZ PRZEDSTAWICIELI INNYCH ORGANIZACJI, WYSTĄPIENIA PARLAMENTARZYSTÓW, PRZEKAZANIE PETYCJI PRZEDSTAWICIELOM WŁADZ.
Organizator: ZG KZLiS
--------------------------------------------------------------------------------

Szanowny Pan
GRZEGORZ BENEDYKCIŃSKI
Burmistrz miasta Grodzisk Mazowiecki
ul. T. Kościuszki 32A
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zawiadomienie o planowanym zgromadzeniu
Zgodnie z art. 6 i 7 ustawy z dn. 5 lipca 1990 r. - Prawo o zgromadzeniach (Dz. U. Nr 51, poz. 297) zawiadamiamy, że dnia 29 kwietnia 2006 r. /sobota/ w godzinach od 11.00 – 15.00 na Placu Wolności w Grodzisku Mazowieckim, Krajowy Związek Lokatorów i Spółdzielców planuje zorganizowanie zgromadzenia publicznego. Organizatorem zgromadzenia jest, działający w imieniu Zarządu Głównego KZLiS Prezes Andrzej Krzyżański.
Celem zgromadzenia jest zamanifestowanie poglądu uczestników i publiczne wyrażenie sprzeciwu w sprawie łamania podstawowych praw człowieka oraz naruszania konstytucyjnych praw do organizowania się przez obywateli a także wyrażenie publicznego sprzeciwu wobec układów i powiązań prowadzących do korupcji i bezprawia w spółdzielniach mieszkaniowych w Polsce. Podczas zgromadzenia zaprotestujemy przeciwko coraz częściej stosowanych przez władze, niektórych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce metod dyskryminacji społecznej. Chcemy także pokazać do czego prowadzą skutki takich działań . Przykładem tego jest zorganizowana napaść i brutalne pobicie działacza KZLiS w Grodzisku Maz.
Program zgromadzenie obejmuje: Wystąpienia przedstawicieli władz KZLiS i spółdzielców mieszkaniowych z terenu Polski, wystąpienia Parlamentarzystów, wystąpienia przedstawicieli organizacji walczących z korupcją i przemocą . Uczestnicy będą porozumiewać się w języku polskim. Organizatorzy zabezpieczą zgromadzenie we własne nagłośnienie
Zgromadzenie rozpocznie się dnia 29 kwietnia 2006 r. o godz. 12.00 w. Grodzisku Maz. Plac Wolności . Czas trwania zgromadzenia przewidziany jest na 4 godz./ Planowana liczba uczestników – około 400.
W trakcie trwania zgromadzenia planowane jest przejście trasą spod budynku ul. Sienkiewicza 45 /zbiórka uczestników zgromadzenia/do Placu Wolności w Grodzisku Maz.
Organizator gwarantuje spokojny przebieg zgromadzenia;
Jednocześnie, na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy - Prawo o zgromadzeniach, w celu zapewnienia spokojnego przebiegu manifestacji zwracamy się z prośbą o zapewnienie przez gminę ochrony policyjnej.

Wykaz Pełnomocników z Grodziska Maz. odpowiedzialnych za organizację zgromadzenia:

1 . JANUSZ OKUROWSKI zam. 05 825 Grodzisk Maz. ul Szczerkowskiego 15/13 tel 022/ 724 06 31

2. ZBIGNIEW SZELERSKI zam. 05 825 Grodzisk Maz. ul. Kopernika 5/9
tel. 608198 950

Andrzej Krzyżański Wojciech Jakubowski
podpis Prezesa KZLiS
podpis Sekretarza Generalnego KZLiS

===============================================
Konin, dnia 4 .04.2006 r.SZANOWNI KOLEŻANKI I KOLEDZY!
Przewodniczący Zarządów oraz członkowie i sympatycy KZLiS z oddziałów terenowych.
Zarząd Główny KZLiS postanowił podczas ostatniego posiedzenia , iż obowiązkiem kierownictwa i członków każdego Oddziału Terenowego jest udział delegacji w proteście . Dlatego chciałbym przypomnieć ,iż delegacja oddziału powinna liczyć minimum pięć osób. Delegacja winna przygotować tablicę z nazwą oddziału miasta oraz odpowiedni w treści Transparent.
Działacze KZLiS z Grodziska zabezpieczyli miejsca na dwóch parkingach w centrum miasta. Samochody należy zaparkować przed godz. 11.00. Można zabrać ze sobą syreny, gwizdki , trąbki itp. Jeżeli wydajecie Państwo jakieś ulotki lub biuletyny to będą one mile widziane. Uprzejmie proszę o jak najszersze propagowanie i rozsyłanie informacji o naszym Zjeździe.
Na koniec proszę o potwierdzenie otrzymania informacji.

Do zobaczenia w Grodzisku.
Andrzej Krzyżański –Prezes KZLiS
Powrót do góry
rad
GośćPostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 14:19:21    Temat postu: Radom się stawi Odpowiedz z cytatem

Niech wreszcie spółdzielcy się obudzą i zaczną walczyć o swoje.Im nas więcej tym lepiej.Pozdrawiamy !!!.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SM - forum polskich spółdzielców mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych Strona Główna -> Z życia KZLIS Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gGreen v1.3 // Theme created by Sopel

Administrator Forum Spółdzielnie Mieszkaniowe
[z adresu e-mail usuń 2x DUŻE LITERY "USUŃTO"]