Ładowanie Strony... proszę czekać!

zamknij

Forum SM - forum polskich spółdzielców mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych Strona Główna

Po co lokator ma wiedzieć, jak pracuje prezes

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Leszek Mazurkiewicz
znawca

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 6:14:07    Temat postu: Po co lokator ma wiedzieć, jak pracuje prezes Odpowiedz z cytatem

Po co lokator ma wiedzieć, jak pracuje prezes spółdzielni mieszkaniowej
Część opolskich spółdzielni mieszkaniowych nie działa transparentnie. Wychodzą z założenia, że im mniej wiedzą lokatorzy, tym dla pracowników lepiej.
Czasy, w których skutecznym źródłem informacji dla mieszkańców były tablice ogłoszeń, odeszły już w niepamięć.

Dziś większość ludzi poszukuje ich w internecie. Własne witryny mają wszystkie opolskie gminy, szkoły, a także większość firm, nawet tych małych. Jedynymi dużymi instytucjami, które zapierają się przed tą cyfrową rewolucją rękami i nogami, są spółdzielnie mieszkaniowe.
Więcej w art. prasowym MTO Autor: Tomasz Kapica
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140326/REGION/140329978
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SM - forum polskich spółdzielców mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych Strona Główna -> Województwo opolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: