Ładowanie Strony... proszę czekać!

zamknij

Forum SM - forum polskich spółdzielców mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych Strona Główna

zwiekszenie roznicy centralnego ogrzewania

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
teresa.teresa
doświadczony

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 0:58:51    Temat postu: zwiekszenie roznicy centralnego ogrzewania Odpowiedz z cytatem

mam pytanie--- znalazlam dzis poznym wieczorem uchwale rady nadzorczej z dnia 18 wrzesnia 2007r nastepujacej tresci
RADA NADZORCZA W DNIU 18 WRZESNIA 2007R PODJELA UCHWALE O ZWIEKSZENIU ROZNICY CENTRALNEGO OGRZEWANIA ZA OKRES OD CZERWCA DO GRUDNIA 2006R O KWOTE 20074,14 KTORA JEST WYNIKIEM ROZNICY MIEDZY KOSZTAMI 115514,30 ZL A PRZEDPLATAMI 182081,13 ZL

pytanie moje brzmi--- rok obrachunkowy konczy sie dniem 31 grudnia 2006r zrobiono juz bilans , zatwierdzony przez rade nadzorcza i walne zgromadzenie czlonkow w czerwcu 2007r a tu raptem we wrzesniu rada nadzorcza swoja uchwala cofa sie w rok obrachunkowy juz zakonczony
czy nie jest to ewidentne zlamanie prawa????????
bardzo prosze o ustosunkowanie sie do tej uchwaly i jej prawidlowosci , bo ja tego nie jestem wsanie zrozumiec i podejrzewam tu jakis przekret / moze sie myle !! /
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum SM - forum polskich spółdzielców mieszkaniowych, członków wspólnot mieszkaniowych Strona Główna -> Województwo wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: